Naše filozofie

DSC03030

Kvalita jako klíčová hodnota

Tým

Jsme mladý a motivovaný kolektiv, který chce dětem připravovat v rámci školního stravování pestrá, zdravá a moderní jídla z čerstvých surovin. Abychom toho dosáhli, pravidelně se školíme a vzděláváme. Vybíráme kvalitní dodavatele surovin. Nasloucháme našim zákazníkům. To vše z nás dělá to čím jsme.

Kvalitní stravování nejen pro školy

Jsme registrované zařízení školního stravování zapsané v rejstříku škol a školských zařízení. Sledujeme spotřební koš podle vyhlášky 107/2005 Sb. o školním stravování a připravujeme diabetické či bezlepkové diety. Své služby poskytujeme i neregistrovaným školkám a dětským skupinám, které o to projeví zájem.

Blíž k přírodě

V roce 2022 jsme založili ovocný sad, který bude ležet v CHKO Křivoklátsko. V budoucnu se tedy děti můžou těšit na čerstvé ovoce v bio kvalitě přímo z tohoto sadu. Plánujeme ale i chov ovcí a zvažujeme včelstva pro vlastní med.

Vaříme z top surovin

Vše denně čerstvé

Jídla připravujeme denně čerstvá od bramborové kaše, vývarů a knedlíků ze základních surovin. Víme tedy, co děti jedí.

Lokální dodavatelé pečiva i třeba ryb

Spolupracujeme s menší pekárnou z Rudné u Prahy, od které bereme řemeslné chleby a vynikající pečivo pro děti na přesnídávky a svačinky. Čerstvé ryby či rybí produkty máme z jihočeské rybí farmy nebo i aquaponicky chované ryby od Berouna. Pokud to však není čerstvý losos, ten nám dodává KBJ.

Z českých luhů a hájů

Jednou měsíčně se dětem na talíři objevuje zvěřina z křivoklátských lesů v bio kvalitě a také čas od času maso z pastevně chovaného býka na šumavských pláních.
DSC03265